FOTO

SPA

Pozwól sobie na Wyjątkową Sesję Zdjęciową

Powody, dla których FotoSPA to wybór idealny dla Ciebie:

 • zrobisz coś wyjątkowego tylko dla siebie
 • odnajdziesz na nowo swoje piękno, pewność siebie i kobiecą siłę
 • uwolnisz kompleksy, zaakceptujesz siebie taką jaka jesteś
 • otworzysz się na nowe doświadczenia
 • zobaczysz jaka jesteś fotogeniczna – bo jesteś wiem o tym 😉
 • spełnisz marzenie o przeżyciu sensualnej sesji zdjęciowej
 • A jaki jest Twój powód? Kliknij “chcę to przeżyć” i napisz do mnie.
Justyna_Karolczak_Bąk-272
Aneta_Szmyt_Bryza-458

Powody, dla których FotoSPA nie jest dla Ciebie:

 • nie jesteś gotowa zainwestować w siebie
 • nie masz czasu, jesteś non stop w biegu
 • tak naprawdę nie chcesz nic zmieniać
 • oczekujesz szybkich i łatwych rozwiązań

3 kluczowe elementy fotoSPA:

 • Konsultacja – znajdujemy Twój powód, dla którego potrzebna jest Ci tego typu Fotosesja
 • Przygotowanie przed Sesją, abyś mogła z łatwością otworzyć się przed obiektywem, stylizacja i makijaż
 • Dzień Sesji – prawdziwa transformacja przed obiektywem

Co mówią inni

Alicja

Na informację o sesji i foto SPA trafiłam w bardzo trudnym momencie życia. Potrzebowałam się zatrzymać, skupić na sobie, być dla siebie dobra, w pewnym sensie spojrzeć na siebie z zewnątrz – pomysł mnie zaintrygował, a rozmowa z Joanną, fotografką utwierdziła w przekonaniu, że chcę to zrobić dla siebie.
Po naszej pierwszej rozmowie telefonicznej i potem spotkaniu, byłam podekscytowana, trochę stremowana, nieco zaskoczona swoim własnym pomysłem.
Przygotowania – pomysły na stylizację, wyobrażenia “jak będę się czuła”, były preludium do samego przeżycia sesji. Prowokowały we mnie pytania i szukanie odpowiedzi, intymny dialog z samą sobą – o mnie. Bardzo cenny!
Przeżycie sesji to kobiecy dzień, spotkanie z bratnią kobiecą duszą, oswajanie się na nowo ze sobą i zauważeniem siebie, czego przez długi czas nie doświadczałam. Bardzo potrzebna mi dawka “egocentryzmu”, postawienia siebie w centrum uwagi.
Zdjęcia są pięknym zwieńczeniem tego procesu, który zadział się we mnie. Zachwyca mnie ich subtelna zmysłowość, genialne światło i skupienie na tym, co we mnie naturalne, piękne, moje, głębokie. One są relacją i opowieścią o tym, co było w naszej rozmowie przed i podczas fotografowania.
Ta fotosesja to dla mnie kolejny krok w odzyskiwaniu relacji ze sobą, bardzo ważny – po raz pierwszy od kilku lat zrobiłam coś TYLKO dla siebie.
Po wyjściu ze studia czułam się dobrze w swoim ciele i ze sobą, mogłabym mijanym ludziom mówić “patrzcie! to JA!” Dzisiaj, po paru tygodniach, wracam do tego uczucia, gdy przychodzi trudniejszy dzień, spoglądam na zdjęcia i przypominam sobie, że to jest opowieść o mnie, o tym jaka i kim jestem. WARTO BYŁO TO DLA SIEBIE ZROBIĆ!
Joanno, cieszę się, że się spotkałyśmy!
Wyjątkowa osobowość, wrażliwość, umiejętność słuchania i talent!

Grażyna

Joasiu ,

mimo, że sesję u Ciebie mam już za sobą, to ja nadal wracam do niedawnych wspomnień.

Chyba teraz dopiero do mnie dociera, jak cudowny dla mnie był ten magiczny czas, który mi poświęciłaś. Taki mały wycinek z mojego życia, niby epizod, a już zaznaczył się mocnym piętnem w mojej pamięci, którego raczej nie wymażę, bo nie chcę.

Sprawiłaś – jak Czarodziejka – że wszelkie bariery, zahamowania, lęk, obawy prysły natychmiast, a przecież widziałyśmy się pierwszy raz. Miałam wrażenie jakbym znała Cię od lat, dlatego moje zaufanie popłynęło jak lawa z Etny

Dziękuję Joasiu

za Twój profesjonalizm –

za wielką wrażliwość, za takt, za zaangażowanie w to, co robisz, za pasję, którą się dzielisz i którą się czuje, za to, że potrafisz pokazać piękno każdej z nas.

DZIĘKUJĘ

Grażyna

Paulina

Asia Ty jednak potrafisz wydobyć piękno z każdej kobiety. Wiesz dziś jakoś trudniejszy dzień…Ale fotki zrobiły mi dzień…Przygotowując się do sesji miałam dużo czasu żeby móc wszystko poukładać w głowie na nowo..Sesja mnie troszkę stresu kosztowała ale atmosfera i Twoja osoba odczarowała mój niepokój..Mega się cieszę że mogłam uczestniczyć w tym pięknym przedsięwzięciu.To taki szacunek dla samej siebie. To akceptacja i pokochanie wszystkich niedoskonałości które mam… Każda z nas powinna zrobić sobie taki prezent żeby móc spojrzeć na siebie z innej perspektywy…Dziś wiem że warto było…Małymi kroczkami życie układam na nowo…Jestem silniejsza i mądrzejsza. Stara Ja powoli odchodzi robiąc miejsce nowej świadomej 40 latce Jeszcze raz dziękuję….”

Ola

Ostatnio, ot! tak w prezencie urodzinowym dla samej siebie wzięłam udział w sesji sensualnej u Joanny …

Ale od początku … Szukałam. Właściwie puściłam intencje i samo przyszło … To Asia swoją reklamą znalazła mnie.

Czyli klientkę gotową na doświadczenie takiej sesji na własnej skórze.

Pojechałam do Poznania …

Ale sesja nie zaczyna się i kończy na samej sesji. Najpierw ot! nieoczywiście jest rozmowa, poznanie się i przedstawienie swojego DLACZEGO? I tu się zaczęło … tu się odrodziła moja energia do działania. Od czego to zależało? Wydaje mi się, że od przestrzeni do wysłuchania i możliwości wyrażenia siebie jaką Asia stworzyła. To był klucz.

A kulminacyjna sesja? Asia tu znów wysłuchała mnie i spełniła każdą moją zdjęciową zachciankę

Pełen profesjonalizm w trakcie z nutą chilloutu i swojskiego klimatu. Bez pośpiechu. Na zupełnym luzie i ze spokojem. Do przejścia dla każdej kobiety i dla ciekawego doświadczenia. Sesja minęła nie wiadomo kiedy i nawet nie była zbyt wymagająca dla mnie, a zdjęcia wyszły świetne! Polecam każdej kobiecie, by pozwoliła sobie na taką sesję choć raz w życiu dla … samej siebie. Z okazji … Każda tak naprawdę jest dobra! Ja oczywiście polecam, by wybrać ją u Asi!

Z niecierpliwością oczekuje na komplet zdjęć i album

Dziękuję i do zobaczenia!”

Ilona

Asiu dostałam wczoraj przesyłkę, zdjęcia są boskie . Dziękuję Ci jeszcze raz za to doświadczenie było cudownie i efekt tego przeszedł moje oczekiwania. Mam nadzieję, że uda mi się to kiedyś powtórzyć.

Ewa

Hej. Joasiu, jeszcze raz dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie zrobiłaś. Za przepiękne zdjęcia ale również za rozmowę. Za dwa tygodnie mam rozwód. Poznałam super faceta i jestem bardzo szczęśliwa. I to dzięki Tobie. Pozdrawiam serdecznie

Joasia

Kim jest Joanna Pyster-Okupna

Nazywam się Joanna Pyster-Okupna. Jestem fotografką. Za pomocą obiektywu i pracy z emocjami wydobędę Twoje piękno i wzmocnię Twoje poczucie pewności siebie.

Dzięki indywidualnej pracy ze mną skrojonej na Twoje potrzeby, z empatią prowadzę Cię przez proces fotograficzny, który w przełomowy sposób zmienia Twoje spojrzenie i powoduje, że już zawsze patrzysz z wdzięcznością i docenieniem na siebie i swoje ciało.

Tworzę bezpieczną przestrzeń, w której Ty jesteś najważniejsza.

Fotografie, które wspólnie wykonamy zawsze będą przypominały Ci o tym jaka jesteś piękna i wartościowa!

 

Jeśli interesuje Cię FotoSPA wypełnij poniższy formularz, a oddzwonię do Ciebie.

Wycena całej sesji jest zawsze indywidualna i tylko podczas rozmowy ze mną.