Konsultacja

5 powodów, dla których fotoSPA to wybór idealny dla Ciebie:

  • przełamiesz swoje wewnętrzne bariery
  • odnajdziesz na nowo swoje piękno, odwagę i siłę – odwaga jest kobietą pamiętaj o tym!
  • pozbędziesz się kompleksów, zaakceptujesz swoje ciało i zobaczysz jakie jest piękne
  • otworzysz się na nowe doświadczenia
  • zobaczysz jaka jesteś fotogeniczna – bo jesteś wiem o tym 😉
  • A jaki jest Twój powód? Zarezerwuj termin na bezpłatną konsultację, chętnie porozmawiam o tym z Tobą
EOS 6D_2014_03_30_0034

Wybierz dzień, godzinę oraz potwierdź swoją bezpłatną konsultację.

Otrzymasz email z linkiem do spotkania. Jeśli chcesz umówić się na spotkanie w moim studio przy kawce, to zarezerwuj termin i daj znać.

Joasia
Joasia

Kim jest Joanna Pyster-Okupna

Nazywam się Joanna Pyster-Okupna. Jestem fotografką Światłokolorowych. Przez ostatnie 7 lat wydobywałam emocje z ludzi, odkrywałam również piękno kobiet (metamorfozy, portrety, sesje ciążowe).

Pokażę Ci, że przed obiektywem możesz poczuć się bezpiecznie, swobodnie i naturalnie, przejść metamorfozę i pokazać swoją prawdziwą twarz.

Jestem fotografem z pasji, ale miałam okazję uczyć się u mistrzów. Fotografowałam pod okiem m.in. Beaty Banach i Andrzeja Frankowskiego, który wprowadził mnie w kobiecy akt artystyczny.

Zanim zajęłam się fotografią przez 5 lat pracowałam dla znanego koncernu kosmetycznego. Zdobyłam tam wiedzę i doświadczenie z zakresu wizażu i stylizacji kobiecej sylwetki, co z powodzeniem wykorzystuję w metamorfozach kobiecych.

Obiecuję Ci, że jeśli trafisz w moje ręce z przyjemnością przeprowadzę Cię przez cały ten proces i pokażę Ci Twoją siłę i piękno!