Pozwól sobie na Ekskluzywną Sesję Zdjęciową i poczuj się piękna i pewna siebie

Obejrzyj poniższe wideo by dowiedzieć się więcej

Twój proces Ekskluzywnej Sesji Zdjęciowej, to 3 kluczowe etapy:

 1. Konsultacja, podczas której poznaję Ciebie i Twoje potrzeby
 2. Praca przed sesją obejmuje nie tylko makijaż i stylizację sylwetki, ale również pracę, która pomoże Ci otworzyć się przed obiektywem (jest to praca na poziomie przekonań i emocji)
 3. Dzień sesji, w którym doświadczasz prawdziwej transformacji przed obiektywem i na nowo odkrywasz jaka jesteś piękna.
Justyna_Karolczak_Bąk-272

Ta rozmowa jest dla Ciebie jeśli:

 • Jesteś po trudnych życiowych zmianach
 • Czujesz się przezroczysta
 • Masz wrażenie, że nosisz maskę kobiety, która zawsze da sobie radę
 • W głębi siebie czujesz potrzebę zmiany
 • Chcesz poczuć się piękna i wartościowa, pewna siebie i atrakcyjna
 

Umów się na rozmowę ze mną, w trakcie której:

 • odkryjemy, z czym tak naprawdę się zmagasz
 • poznam Cię bliżej
 • wspólnie ustalimy jak mogę Ci pomóc

Jeśli interesuje Cię Ekskluzywna FotoSesja wypełnij poniższy formularz, a oddzwonię do Ciebie.

Wycena całej sesji jest zawsze indywidualna i tylko podczas rozmowy ze mną.

  Możesz też wybrać odpowiadający Ci dzień i godzinę i umówić się na rozmowę

  Nasza rozmowa odbędzie się przez telefon i potrwa około 30 - 40 minut. Wybierz proszę odpowiedni dla Ciebie czas na spokojną rozmowę.

  Jeśli nie możesz dopasować terminu to napisz do mnie na email: fotospa@swiatlokolorowi.pl

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Na sesję zapraszam Cię do Poznania

  Co mówią inni

  Alicja

  Na informację o sesji i foto SPA trafiłam w bardzo trudnym momencie życia. Potrzebowałam się zatrzymać, skupić na sobie, być dla siebie dobra, w pewnym sensie spojrzeć na siebie z zewnątrz – pomysł mnie zaintrygował, a rozmowa z Joanną, fotografką utwierdziła w przekonaniu, że chcę to zrobić dla siebie.
  Po naszej pierwszej rozmowie telefonicznej i potem spotkaniu, byłam podekscytowana, trochę stremowana, nieco zaskoczona swoim własnym pomysłem.
  Przygotowania – pomysły na stylizację, wyobrażenia “jak będę się czuła”, były preludium do samego przeżycia sesji. Prowokowały we mnie pytania i szukanie odpowiedzi, intymny dialog z samą sobą – o mnie. Bardzo cenny!
  Przeżycie sesji to kobiecy dzień, spotkanie z bratnią kobiecą duszą, oswajanie się na nowo ze sobą i zauważeniem siebie, czego przez długi czas nie doświadczałam. Bardzo potrzebna mi dawka “egocentryzmu”, postawienia siebie w centrum uwagi.
  Zdjęcia są pięknym zwieńczeniem tego procesu, który zadział się we mnie. Zachwyca mnie ich subtelna zmysłowość, genialne światło i skupienie na tym, co we mnie naturalne, piękne, moje, głębokie. One są relacją i opowieścią o tym, co było w naszej rozmowie przed i podczas fotografowania.
  Ta fotosesja to dla mnie kolejny krok w odzyskiwaniu relacji ze sobą, bardzo ważny – po raz pierwszy od kilku lat zrobiłam coś TYLKO dla siebie.
  Po wyjściu ze studia czułam się dobrze w swoim ciele i ze sobą, mogłabym mijanym ludziom mówić “patrzcie! to JA!” Dzisiaj, po paru tygodniach, wracam do tego uczucia, gdy przychodzi trudniejszy dzień, spoglądam na zdjęcia i przypominam sobie, że to jest opowieść o mnie, o tym jaka i kim jestem. WARTO BYŁO TO DLA SIEBIE ZROBIĆ!
  Joanno, cieszę się, że się spotkałyśmy!
  Wyjątkowa osobowość, wrażliwość, umiejętność słuchania i talent!

  Grażyna

  Joasiu ,

  mimo, że sesję u Ciebie mam już za sobą, to ja nadal wracam do niedawnych wspomnień.

  Chyba teraz dopiero do mnie dociera, jak cudowny dla mnie był ten magiczny czas, który mi poświęciłaś. Taki mały wycinek z mojego życia, niby epizod, a już zaznaczył się mocnym piętnem w mojej pamięci, którego raczej nie wymażę, bo nie chcę.

  Sprawiłaś – jak Czarodziejka – że wszelkie bariery, zahamowania, lęk, obawy prysły natychmiast, a przecież widziałyśmy się pierwszy raz. Miałam wrażenie jakbym znała Cię od lat, dlatego moje zaufanie popłynęło jak lawa z Etny

  Dziękuję Joasiu

  za Twój profesjonalizm –

  za wielką wrażliwość, za takt, za zaangażowanie w to, co robisz, za pasję, którą się dzielisz i którą się czuje, za to, że potrafisz pokazać piękno każdej z nas.

  DZIĘKUJĘ

  Grażyna

  Paulina

  Asia Ty jednak potrafisz wydobyć piękno z każdej kobiety. Wiesz dziś jakoś trudniejszy dzień…Ale fotki zrobiły mi dzień…Przygotowując się do sesji miałam dużo czasu żeby móc wszystko poukładać w głowie na nowo..Sesja mnie troszkę stresu kosztowała ale atmosfera i Twoja osoba odczarowała mój niepokój..Mega się cieszę że mogłam uczestniczyć w tym pięknym przedsięwzięciu.To taki szacunek dla samej siebie. To akceptacja i pokochanie wszystkich niedoskonałości które mam… Każda z nas powinna zrobić sobie taki prezent żeby móc spojrzeć na siebie z innej perspektywy…Dziś wiem że warto było…Małymi kroczkami życie układam na nowo…Jestem silniejsza i mądrzejsza. Stara Ja powoli odchodzi robiąc miejsce nowej świadomej 40 latce Jeszcze raz dziękuję….”

  Ola

  Ostatnio, ot! tak w prezencie urodzinowym dla samej siebie wzięłam udział w sesji sensualnej u Joanny …

  Ale od początku … Szukałam. Właściwie puściłam intencje i samo przyszło … To Asia swoją reklamą znalazła mnie.

  Czyli klientkę gotową na doświadczenie takiej sesji na własnej skórze.

  Pojechałam do Poznania …

  Ale sesja nie zaczyna się i kończy na samej sesji. Najpierw ot! nieoczywiście jest rozmowa, poznanie się i przedstawienie swojego DLACZEGO? I tu się zaczęło … tu się odrodziła moja energia do działania. Od czego to zależało? Wydaje mi się, że od przestrzeni do wysłuchania i możliwości wyrażenia siebie jaką Asia stworzyła. To był klucz.

  A kulminacyjna sesja? Asia tu znów wysłuchała mnie i spełniła każdą moją zdjęciową zachciankę

  Pełen profesjonalizm w trakcie z nutą chilloutu i swojskiego klimatu. Bez pośpiechu. Na zupełnym luzie i ze spokojem. Do przejścia dla każdej kobiety i dla ciekawego doświadczenia. Sesja minęła nie wiadomo kiedy i nawet nie była zbyt wymagająca dla mnie, a zdjęcia wyszły świetne! Polecam każdej kobiecie, by pozwoliła sobie na taką sesję choć raz w życiu dla … samej siebie. Z okazji … Każda tak naprawdę jest dobra! Ja oczywiście polecam, by wybrać ją u Asi!

  Z niecierpliwością oczekuje na komplet zdjęć i album

  Dziękuję i do zobaczenia!”

  Ilona

  Asiu dostałam wczoraj przesyłkę, zdjęcia są boskie . Dziękuję Ci jeszcze raz za to doświadczenie było cudownie i efekt tego przeszedł moje oczekiwania. Mam nadzieję, że uda mi się to kiedyś powtórzyć.

  Ewa

  Hej. Joasiu, jeszcze raz dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie zrobiłaś. Za przepiękne zdjęcia ale również za rozmowę. Za dwa tygodnie mam rozwód. Poznałam super faceta i jestem bardzo szczęśliwa. I to dzięki Tobie. Pozdrawiam serdecznie

  Joasia

  Kim jestem

  Nazywam się Joanna Pyster-Okupna. Jestem fotografką. Za pomocą obiektywu i pracy z emocjami wydobędę Twoje piękno i wzmocnię Twoje poczucie pewności siebie.

  Dzięki indywidualnej pracy ze mną zmieni się Twoje spojrzenie na Ciebie. Z empatią poprowadzę Cię przez proces fotograficzny, który spowoduje, że zupełnie inaczej spojrzysz na swoje ciało: z wdzięcznością i miłością.

  Stworzę dla Ciebie bezpieczną przestrzeń, w której Ty jesteś najważniejsza.

  Fotografie, które wspólnie wykonamy zawsze będą przypominały Ci o tym jaka jesteś piękna i wartościowa!