Pozwól sobie na Ekskluzywną Sesję Zdjęciową i poczuj się piękna i pewna siebie

Obejrzyj poniższe wideo by dowiedzieć się więcej

Twój proces Ekskluzywnej Sesji Zdjęciowej, to 3 kluczowe etapy:

 1. Konsultacja, podczas której poznaję Ciebie i Twoje potrzeby
 2. Praca przed sesją obejmuje nie tylko makijaż i stylizację sylwetki, ale również pracę, która pomoże Ci otworzyć się przed obiektywem (jest to praca na poziomie przekonań i emocji)
 3. Dzień sesji, w którym doświadczasz prawdziwej transformacji przed obiektywem i na nowo odkrywasz jaka jesteś piękna.
Justyna_Karolczak_Bąk-272

Ta rozmowa jest dla Ciebie jeśli:

 • Jesteś po trudnych życiowych zmianach
 • Czujesz się przezroczysta
 • Masz wrażenie, że nosisz maskę kobiety, która zawsze da sobie radę
 • W głębi siebie czujesz potrzebę zmiany
 • Chcesz poczuć się piękna i wartościowa, pewna siebie i atrakcyjna
 

Umów się na rozmowę ze mną, w trakcie której:

 • odkryjemy, z czym tak naprawdę się zmagasz
 • poznam Cię bliżej
 • wspólnie ustalimy jak mogę Ci pomóc

Wybierz odpowiadający Ci dzień i godzinę

Nasza rozmowa odbędzie się przez telefon i potrwa około 30 - 40 minut. Wybierz proszę odpowiedni dla Ciebie czas na spokojną rozmowę.

Jeśli nie możesz dopasować terminu to napisz do mnie na email: fotospa@swiatlokolorowi.pl

Gdzie mnie znajdziesz?

Na sesję zapraszam Cię do Poznania

Co mówią inni

Alicja

Na informację o sesji i foto SPA trafiłam w bardzo trudnym momencie życia. Potrzebowałam się zatrzymać, skupić na sobie, być dla siebie dobra, w pewnym sensie spojrzeć na siebie z zewnątrz – pomysł mnie zaintrygował, a rozmowa z Joanną, fotografką utwierdziła w przekonaniu, że chcę to zrobić dla siebie.
Po naszej pierwszej rozmowie telefonicznej i potem spotkaniu, byłam podekscytowana, trochę stremowana, nieco zaskoczona swoim własnym pomysłem.
Przygotowania – pomysły na stylizację, wyobrażenia “jak będę się czuła”, były preludium do samego przeżycia sesji. Prowokowały we mnie pytania i szukanie odpowiedzi, intymny dialog z samą sobą – o mnie. Bardzo cenny!
Przeżycie sesji to kobiecy dzień, spotkanie z bratnią kobiecą duszą, oswajanie się na nowo ze sobą i zauważeniem siebie, czego przez długi czas nie doświadczałam. Bardzo potrzebna mi dawka “egocentryzmu”, postawienia siebie w centrum uwagi.
Zdjęcia są pięknym zwieńczeniem tego procesu, który zadział się we mnie. Zachwyca mnie ich subtelna zmysłowość, genialne światło i skupienie na tym, co we mnie naturalne, piękne, moje, głębokie. One są relacją i opowieścią o tym, co było w naszej rozmowie przed i podczas fotografowania.
Ta fotosesja to dla mnie kolejny krok w odzyskiwaniu relacji ze sobą, bardzo ważny – po raz pierwszy od kilku lat zrobiłam coś TYLKO dla siebie.
Po wyjściu ze studia czułam się dobrze w swoim ciele i ze sobą, mogłabym mijanym ludziom mówić “patrzcie! to JA!” Dzisiaj, po paru tygodniach, wracam do tego uczucia, gdy przychodzi trudniejszy dzień, spoglądam na zdjęcia i przypominam sobie, że to jest opowieść o mnie, o tym jaka i kim jestem. WARTO BYŁO TO DLA SIEBIE ZROBIĆ!
Joanno, cieszę się, że się spotkałyśmy!
Wyjątkowa osobowość, wrażliwość, umiejętność słuchania i talent!
Joasia

Kim jestem

Nazywam się Joanna Pyster-Okupna. Jestem fotografką. Za pomocą obiektywu i pracy z emocjami wydobędę Twoje piękno i wzmocnię Twoje poczucie pewności siebie.

Dzięki indywidualnej pracy ze mną zmieni się Twoje spojrzenie na Ciebie. Z empatią poprowadzę Cię przez proces fotograficzny, który spowoduje, że zupełnie inaczej spojrzysz na swoje ciało: z wdzięcznością i miłością.

Stworzę dla Ciebie bezpieczną przestrzeń, w której Ty jesteś najważniejsza.

Fotografie, które wspólnie wykonamy zawsze będą przypominały Ci o tym jaka jesteś piękna i wartościowa!