Ebook - 12 filarów kobiecej pewności siebie

Koniecznie obejrzyj poniższe wideo

Kup ebook 12 filarów kobiecej pewności siebie

Co tu znajdziesz?

Na 64 stronach zapoznasz się z następującymi filarami kobiecej pewności siebie

1. Wdzięczność
2. Odpowiedzialność
3. Asertywność i stawianie granic
4. Odwaga
5. Odnajdywanie siebie
6. Samoświadomość
7. Atrakcyjność
8. Wrażliwość
9. Zmienność
10. Harmonia
11. Akceptacja
12. Poczucie własnej wartości

Kup ebook 12 filarów kobiecej pewności siebie

O autorce

Joanna Pyster-Okupna

Nazywam się Joanna Pyster-Okupna. Jestem fotografką Światłokolorowych. Przez ostatnie 7 lat wydobywałam emocje z ludzi, w dużej mierze tych zakochanych, ale nie tylko. Przed moim obiektywem odkrywałam również piękno kobiet (metamorfozy, portrety, sesje ciążowe) czy siłę mężczyzn, a czasem radość rodzin. Pokażę Ci, że przed obiektywem możesz poczuć się bezpiecznie, swobodnie i naturalnie, przejść metamorfozę i pokazać swoją prawdziwą twarz. To doświadczenie z obserwowania setek ludzi, ich mimiki, ich emocji (kiedy fotografuję śluby) dziś wykorzystuję w sesjach studyjnych.

Jestem fotografem z pasji, ale miałam okazję uczyć się u mistrzów. Fotografowałam pod okiem m.in. Beaty Banach i Andrzeja Frankowskiego, który wprowadził mnie w kobiecy akt artystyczny.

Zanim zajęłam się fotografią przez 5 lat pracowałam dla znanego koncernu kosmetycznego. Zdobyłam tam wiedzę i doświadczenie z zakresu wizażu i stylizacji kobiecej sylwetki, co z powodzeniem wykorzystuję w metamorfozach kobiecych. Obiecuję Ci, że jeśli trafisz w moje ręce z przyjemnością przeprowadzę Cię przez cały ten proces i pokażę Ci Twoją siłę i piękno!